Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

BARSKÅP, 1900-tal, barockstil, två lådor och skåp framtill, ek, skuren dekor, invändigt med spegel , höjd ca 113, 45x75 cm,

Bruksslitage

794815

2020-07-21