Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
BARSKÅP, 1900-tal, barockstil, två lådor och skåp framtill, ek, skuren dekor, invändigt med spegel , höjd ca 113, 45x75 cm,
Bruksslitage
794815
2020-07-21