Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KITTEL, koppar, 1800-tal, handtag i smide, höjd ca 20, diameter 55 cm

Senare benställning, brukslitage

794817

2020-07-19