Shaker martiniglas portvinssil nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SHAKER, MARTINIGLAS, PORTVINSSIL, 1900-talets första hälft, nysilver, GAB/ Hallberg/ saknar stämplar, höjd ca 11,5-19 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytslitage

794818

2020-07-19