Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SHAKER, MARTINIGLAS, PORTVINSSIL, 1900-talets första hälft, nysilver, GAB/ Hallberg/ saknar stämplar, höjd ca 11,5-19 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytslitage
794818
2020-07-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner