Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för 1 ljus vardera, skuren dekor, förgyllda, höjd ca 35 cm

794819

2020-07-19