Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, ek- samt teakfanér, 3 lådor, skåpsdel med flyttbara hyllplan invändigt, barskåp,
höjd 102, bredd 153, djup 45 cm

Bruksslitage

794821

2020-07-21