Ikea sideboard
Vollendet
2020-07-21
794822
| Höchstes Gebot | 5 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, teakfanér, centralt med 4 lådor flankerat av 2 skåp med skjutdörrar, höjd ca 77, 183x42 cm
Bruksslitage