Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Jaktmotiv, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 33x45 cm

794823

2020-07-19