Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BOKSNURRA sk. "bokkarusell", engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanér av olika träslag, höjd ca 77 samt 46x46 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
794845
2020-07-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner