Vettar

Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar
Vettar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VETTAR, 2 st, 1900-tal, föreställande Knipor, bemålat och skulpterat trä, längd ca 32-30 cm, monogramsignerade och daterade "G.M -41", Gösta Mattsson, Sjökapten, Grisslehamn

Bruks- och åldersrelaterat slitage

794850

2020-07-21