Hans Bergström bordslampor

Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor
Hans Bergström bordslampor

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, bordslampor, 1 par, ASEA, 1940-tal, stomme i mässing samt räfflad teak, kupa i opalinglas, uplight, märkta ASEA cebe 1240, höjd inkl höjd 52 cm

Saknar skärmar, bruksslitage

794856

2020-07-19