Porslinsfigurer katt

Porslinsfigurer katt
Porslinsfigurer katt
Porslinsfigurer katt
Porslinsfigurer katt
Porslinsfigurer katt
Porslinsfigurer katt
Porslinsfigurer katt
Porslinsfigurer katt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PORSLINSFIGURER, 2 st, i form av katter, Italien, 1900-talets senare hälft, ca 48x30 cm

Smärre bruksspår, nagg på en tass

794873

2020-07-28