Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MEISSEN, skålar, 5 st, Lökmönstret, porslin, längd 14-26 cm
En skål med omfattande skador och lagning
794880
2020-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här