Madeleine Pyk litografi
2020-07-20
794884
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Svalan", signerad M Pyk EA, färglitografi, ca 79x60,5 cm