Ulf Wahlberg litografi

Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi
Ulf Wahlberg litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014), Los Angeles, signerad och daterad Ulf Wahlberg -99, numrerad 142/230, färglitografi, bladstorlek 61x80 cm

794891

2020-07-20