Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA 1940-tal, svängd modell, plyschklädsel, blå, höjd 73 cm, sitthöjd 37 cm, längd 195 cm

bruksslitage, klädsel smutsig, skador på sadelgjord under soffa, skada framtill

794901

2020-07-24