Anders Fogelin färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ANDERS FOGELIN (1933-1982): Motiv med hamn, signerad och daterad Anders Fogelin 1976, 118/250, färglitografi, bildmått ca 47x58 cm
Ej examinerad ur ram, smärre ojämnheter på ark, yttre nersmutsning
794916
2020-07-21