Anders Fogelin färglitografi

Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ANDERS FOGELIN (1933-1982): Motiv med hamn, signerad och daterad Anders Fogelin 1976, 118/250, färglitografi, bildmått ca 47x58 cm

Ej examinerad ur ram, smärre ojämnheter på ark, yttre nersmutsning

794916

2020-07-21