Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MASK, trä, Afrika, troligen Benin, 1900-tal, höjd ca 39 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, avslag
794920
2020-07-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner