Mask trä Afrika

Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika
Mask trä  Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MASK, trä, Afrika, troligen Benin, 1900-tal, höjd ca 39 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, avslag

794920

2020-07-21