Transcherbestick

Transcherbestick
Transcherbestick
Transcherbestick
Transcherbestick
Transcherbestick
Transcherbestick

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRANSCHERBESTICK, 4 dlr, låghaltigt silver, bakelit, längd ca 25-30 cm

Slitage, bristningar, bakelit med spricka och lagning

794936

2020-07-22