Tomte

Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMTE, Tyskland, 1800-tal, bemålat lergods, signerad i botten, längd ca 19 cm

Lagning samt naggar

794938

2020-07-27