Sex bägare silver

Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver
Sex bägare silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

BÄGARE, 6 st, silver, graverade med årtal, fullstämplade, total vikt ca 296 gram

mindre bucklor samt repor

794940

2020-07-27