Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
800 SEK
ERIK HÖGLUND, Boda, 4 dlr, glas, karaff, kanna samt 2 vaser, signerade i botten, höjd ca 13-28 cm
repor i botten
794948
2020-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här