Väggarmatur

Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur
Väggarmatur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGARMARTUR, Frankrike, 1900-talets första hälft, gips, höjd ca 17 cm, bredd ca 40 cm, djup ca 30 cm

naggar, ej fungerande el

794962

2020-07-27