Peter Eklås soffbord

Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER EKLÅS, mediemöbel /soffbord, "Velodrome", för SWEFLOW design, samtida, på hjultrissor, märkt Eklås, höjd ca 35, 93x49 cm

Slitage, repor

794971

2020-07-20