Sidobord i jakaranda

Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda
Sidobord i jakaranda

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TINGSTRÖMS, sidobord, 2 st., omkring 1900-talets mitt, jakaranda, senare beslag i mässing, kopplad benställning, brännmärkt, höjd ca 59, 100x45 cm resp höjd ca 59, 51x45 cm

CITES intyg medföljer

Bruksslitage, lösa moduler, senare beslag

794986

2020-07-21