Edition Ete Ulrica Hydman Vallien Paradis Vas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN, Paradis, vas, glas, Kosta Boda Artist Collection, klarglasmassa med polykrom dekor, mörk klockad fot, modell 48517, etikettmärkt samt undersidigt ristad dekor, höjd ca 21 cm

Fint skick. Inga nagg eller repor.

794988

2020-07-26