Edition Ete Ulrica Hydman Vallien Paradis Vas
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
800 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, Paradis, vas, glas, Kosta Boda Artist Collection, klarglasmassa med polykrom dekor, mörk klockad fot, modell 48517, etikettmärkt samt undersidigt ristad dekor, höjd ca 21 cm
Fint skick. Inga nagg eller repor.
794988
2020-07-26