Esther Kjerner Djurgården

Esther Kjerner Djurgården
Esther Kjerner Djurgården
Esther Kjerner Djurgården
Esther Kjerner Djurgården
Esther Kjerner Djurgården
Esther Kjerner Djurgården

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): "Sen höstdag (Djurgården), signerad E Kjerner, etiketter på baksidan, olja på duk, ca 61x70 cm

794991

2020-07-20