JEF färglitografi

JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi
JEF färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): (3) Motorcyklar, signerade och daterade JEF 1998, numrerade 13,14 samt 26/320, färglitografier, bildyta ca 19x22 cm

En med fuktskada

794998

2020-07-20