Börje Johansson stolar Venus

Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus
Börje Johansson stolar Venus

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE JOHANSSON, stolar, ett par, "Venus", Bröderna Johanssons Fåtöljindustri AB, Markaryd, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, smärre färgfläckar

795004

2020-07-23