Grythyttan Skolbänk med stol

Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol
Grythyttan Skolbänk med stol

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRYTHYTTANS STÅLMÖBLER Skolbänk med stol, furu samt metall, omkring 1900-talets mitt, brickmärkt "Grythyttans Stålmöbler", bänkens höjd ca 61 cm, stolens sitthöjd ca 35 cm

bruksslitage

795017

2020-07-23