Paul Cadovius Hyllsystem
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PAUL CADOVIUS, hyllsystem, fanerat i teak, 1960-tal, bestående av, 1 hurts med klaff (42x80x38 cm), 4 väggskivor (248x80 cm), 3 lister, 12 hyllplan (djup 22 cm), 5 hyllplan (30 cm), 1 tidningshylla (35 cm), 4 hyllplansfästen (37 cm), 10 hyllplansfästen (29 cm), 24 hyllplansfälsten (21 cm), 2+2 udda fästen, 2 fästen till tidningshylla
slitage, repor, tidningshylla med skada
795020
2020-07-23