Paul Cadovius Hyllsystem

Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem
Paul Cadovius Hyllsystem

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

PAUL CADOVIUS, hyllsystem, fanerat i teak, 1960-tal, bestående av, 1 hurts med klaff (42x80x38 cm), 4 väggskivor (248x80 cm), 3 lister, 12 hyllplan (djup 22 cm), 5 hyllplan (30 cm), 1 tidningshylla (35 cm), 4 hyllplansfästen (37 cm), 10 hyllplansfästen (29 cm), 24 hyllplansfälsten (21 cm), 2+2 udda fästen, 2 fästen till tidningshylla

slitage, repor, tidningshylla med skada

795020

2020-07-23