Edition Ete Longines Dolce Vita Armbandsur 18K

Klubbat för:

5 800 SEK

Schätzwert

4 800 SEK

Beschreibung

LONGINES DOLCE VITA, armbandsur, 2000-tal, 18K, rödguld, quartzverk, safirglas, liten separat sekundvisare, krona märkt Longines, senare läderrem ej original, ref nr. L5 155-6, serie nr. 32743283, diam ca 20x24 (30) mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Defekt läderrem. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

795028

2020-07-26