Byrå med klaff
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-tal, björkfanér, beslag i mässing, 4 lådor, skrivklaff med bakomliggande inredning i form av lådor och fack, höjd ca 131, 118x46 cm
Slitage, skador, fanérskador, träimiterat skydd i plast på skivan, senare beslag
Senare nyckel finns att uthämta i Utlämningen
795044
2020-07-25