Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAM LARSSON 1 par fåtöljer, Dux, 1960-tal, läder, kromad benställning, höjd ca 70 cm, bredd ca 67 cm
slitage, skador
795046
2020-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här