Väggerelief gips

Väggerelief gips
Väggerelief gips
Väggerelief gips
Väggerelief gips
Väggerelief gips
Väggerelief gips

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, 1900-tal, gips, föreställande "L´innconnu de la Seine", höjd ca 31 cm

Smärre nagg, ytslitage, spricka

795051

2020-07-22