Sekretär rokokostil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i valnöt och teak, beslag i mässing, inredd med lådor och fack, höjd ca 103, 90x46cm
Bruksslitage, smärre märken
Nycklar finns att hämta i Utlämningen
795053
2020-07-20