Sekretär gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR med stenskiva, gustaviansk stil, 1920/30-tal, fanerad i bl.a mahogny, zebrano, teak, beslag i mässing, inredd med lådor och skåpsdel, fotavslut i mässing, höjd ca 120, 97x41,5 cm
CITES-intyg medföljer
Undre låda trög, smärre fanerbortfall, luckans låsskylt lös,
Nyckel finns att hämta i Utlämningen
795054
2020-07-20