Takpendel

Takpendel
Takpendel
Takpendel
Takpendel
Takpendel
Takpendel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETER BEHRENS, "Luzette", taklampa, patinerad mässing, frostat och opakt glas, formgiven 1908, AEG, Tyskland, 1900-talets första hälft, höjd ca 65, Ø 35 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

795060

2020-07-21