Rullklaffsekretär
2020-07-21
795064
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1930/40-tal, två lådor nertill, fanér i mahogny och björk, nyckel finns, höjd ca 96 samt 90x48 cm
Bruksslitage