Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1930/40-tal, två lådor nertill, fanér i mahogny och björk, nyckel finns, höjd ca 96 samt 90x48 cm
Bruksslitage
795064
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här