Rullklaffsekretär

Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1930/40-tal, två lådor nertill, fanér i mahogny och björk, nyckel finns, höjd ca 96 samt 90x48 cm

Bruksslitage

795064

2020-07-21