Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

STOLAR (3) 1900/2000-tal, kromat underrede samt plexiglas (enheterna något flexibla), sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

795065

2020-07-21