Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-tal, allmoge, 3 lådor, skrivdel med små lådor, nyckel saknas, höjd ca 102 samt 111x48 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, 2 små lådor kärvar
795073
2020-07-21