Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, allmoge, 3 lådor, skrivdel med små lådor, nyckel saknas, höjd ca 102 samt 111x48 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, 2 små lådor kärvar

795073

2020-07-21