Mask Afrika

Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika
Mask Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASK, Afrika, 1900-tal, skuren och delvis bemålad, höjd ca 74 cm

Slitage, sprickor

795074

2020-07-21