Bestickuppsättning Boda Nova Oval Steel
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BODA NOVA, bestickuppsättning, 180 delar, modell "Oval Steel", design Mikael Björnstjerna 1971, bestående av:
24 matgafflar, 21 matknivar, 23 matskedar, 36 bordsgafflar, 24 bordsknivar, 24 bordsskedar, 18 teskedar, 4 smörknivar, 2 par serveringsbestick med skaft av kork, 1 tårspade samt 1 mindre soppslev
Bruksslitage, repor, enstaka delar med ytlig rost
795080
2020-07-21