Nils Olzon

Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon
Nils Olzon

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

NILS OLZON (1891-1953): Åreskutan, olja på duk 81 x 129 cm, signerad

Zustandsbeschreibung

795083

2020-07-21