Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
NILS OLZON (1891-1953): Åreskutan, olja på duk 81 x 129 cm, signerad
Zustandsbeschreibung
795083
2020-07-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner