Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE SAMUEL SVENSSON, skulptur, glaserat lergods, 1900-talets mitt, föreställande ett par vaggandes ett barn, höjd 43, bredd 30 cm
Enstaka mindre nagg
795084
2020-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här