Folke Samuel Svensson skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE SAMUEL SVENSSON, skulptur, glaserat lergods, 1900-talets mitt, föreställande ett par vaggandes ett barn, höjd 43, bredd 30 cm

Enstaka mindre nagg

795084

2020-07-21