Golvspegel

Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel
Golvspegel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVSPEGEL, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 162 samt största bredd 49 cm

Smärre slitage, i behov av genomsyn, ranglig

795086

2020-07-21