Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR i form av indisk gudom, 1800/1900-tal, patinerad metall, monterad på senare sockel i trä, höjd (med sockel) ca 54 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

795092

2020-07-21