Edition Ete Certina New Art Armbandsur 18K

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CERTINA, New Art, armbandsur, 18K, rödguld, 1980-tal, manuellt urverk, plexiglas, krona märkt C, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 441-3810-68, diam ca 33 mm

Glas med repor. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

795094

2020-07-26